AKILLI TARIM TEKNOLOJİLERİ

İmeceMobil akıllı tarım teknolojileri ile kaynaklarınızı etkin bir şekilde kullanarak, üretiminizi daha verimli, sürdürülebilir ve çevreye duyarlı hale getirin. Geleceğin tarımında yerinizi alın.

AGRO EASY OTOMATİK DÜMENLEME SİSTEMİ

İmeceMobil İndir!

IS-BANKASI.png

LANSMANA ÖZEL FİYAT 149.000 TL

Tüm traktör modelleri ile uyumlu, belirlenen rota üzerinde traktörünüzün 2,5 cm hassasiyetle yol almasını sağlayan AGRO EASY yüksek torklu direksiyon kullanan otomatik dümenleme sistemidir.

AGRO EASY Otomatik Dümenleme Sistemi ile yakıt, ilaç ve gübrede tasarruf edin, veriminizi arttırın. 7/24 anında teknik destek, baz istasyonu desteği ile 25 km yarıçap içerisinde sorunsuz çekim gücü ve Türkiye’de yaygın satış sonrası hizmetleri ile gece ve gündüz tarlanızda gönül rahatlığıyla çalışın.

HASSAS TARIM İÇİN İDEAL ÇÖZÜM
%25’e varan iş verim artışı
%10’a varan yakıt tasarrufu
%15’e varan ilaç tasarrufu
%20’ye varan gübre tasarrufu

Detaylı bilgi için İmeceMobil'i hemen indir, AGRO EASY ile keyfini sürmeye başla!

İmeceMobil İndir!

DEĞİŞKEN ORANLI GÜBRELEME

Teklif Al

augmenta_news-1170x780-1.webp

Traktör tarlada ilerlerken canlı olarak önünde bulunan tarla bitkilerinin azot ihtiyacını tespit ve analiz ederek, bitkilerin ihtiyacı oranında değişken oranlı gübreleme yapılmasını sağlar.
Tarla analizci ürünü bitki sağlığını santim santim inceler, ne kadar gübre ihtiyacı olduğunu hesaplar ve mevcut spreyleme ve serpmeler ile gerçek zamanlı uygular. Montajı da oldukça basit ``tak & çalıştır`` şekilde yapılır.

- Gübre kullanımında tasarruf
- Kolay kurulum
- Verimli üretim
- Toprak kalitesi ve sürdürülebilirlik

Değişken oranlı gübreleme sistemi aşağıdaki ürünlerde yüksek doğruluk ile çalışmaktadır.

- Mısır
- Buğday
- Makarnalık buğday
- Yulaf
- Arpa
- Çavdar
- Kanola
- Soya fasülyesi
- Şeker kamışı

Teklif Al

ROTA MANUEL DÜMENLEME

Teklif Al

643x0w.jpg

Tarlada gübre atarken veya ilaçlama yaparken uydu destekli sistemi ile tarlanızın nerelerine uygulama yaptığınızı gösterir. Tamamen yerli üretim olan yazılımı sayesinde tarlanızda işlemediğiniz alan kalmadan daha verimli bir üretim yapabilirsiniz.

- Üst üste bindirmeden kaynaklı fazla ilaç ve gübre masrafı yapmanızı, ürünlerinizde gereksiz ilaç kalıntısı oluşmasını engeller.

- Geceleri de gündüz gibi çalışmanıza olanak sağlar.

- Sıra aralarında boşluk kalması sebebiyle oluşabilecek verim kaybını önler.

Teklif Al

İLETİŞİM