KURUMSAL HİZMETLER

İmeceMobil Servisleri profesyonellerin ve çiftçilerin gereksinimlerini karşılayan yenilikçi ve yüksek kaliteli bir hizmettir.

DİJİTAL TARIM HİZMETLERİ

İmeceMobil Servisleri profesyonellerin ve çiftçilerin gereksinimlerini karşılayan yenilikçi ve yüksek kaliteli bir hizmettir.Türkiye’de bitkisel üretim ve hayvancılığın büyümesi ve gelişimi için çalışan birinci sınıf profesyonellerden oluşmaktadır.

Halihazırda İmeceMobil’i 70 bine yakın kullanıcı ücretsiz olarak kullanmaktadır. İmeceMobil kendisine misyon olarak çiftçilikle uğraşan veya uğraşmak isteyen herkesin teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmasını sağladığı dijital tarım platformu olmayı belirlemiştir. İmeceMobil’ in vizyonu ise Türkiye’de çiftçilerin yüzde 50’den fazlasının kullandığı, dijital tarım denildiğinde ilk akla gelen uygulama olmak ve globalde ilk 5 dijital tarım uygulaması arasında yer almaktır.

bluven-–-1-1.png
bg_1.png
Imece.jpg

İmeceBilir

Yörede hangi bitkiler ekilmiş? Peki ürününüzden ne kadar ekilmiş? Tarlanızı ya da bahçenizi uydudan takip etmek ister misiniz? Bu soruların cevabı artık İmeceBilir servislerimizde! Uydu teknolojileri sayesinde bitki desenlerini ayırıp ekim/dikim alanlarını tespit edebiliyoruz. Böylece ürününüz fiyatını tahminleyebilir bir sonraki sene hangi ürünü ekmeniz gerektiğini değerlendirebilirsiniz. Çevrenizdeki hal/borsa fiyatları ve Dönüm fiyatlarını bilgileri de İmeceBilir servisimizde.

Daha Fazla

bg_2.png
imecem.jpg

İmeceMeteo

İşletmenizi desteklemek için uzmanlar tarafından tasarlanmış, yenilikçi hava durumu verileri servisi. İmeceMobil sahadaki tecrübesini veri sağlamada birleştiriyor ve uzman bir hava durumu veri sağlayıcısı olarak tüm iş alanlarında, veri bilimcileri, analistler ve meteorologlar da dahil olmak üzere çeşitli kullanıcılar için yüksek kaliteli, işlenmiş hava durumu ve çevresel verileri kullanımınıza sunuyor.

Daha Fazla

bg_3.png
imecestorysmallbanner.jpg

İmeceStory

Yeni nesil iletişim teknolojilerini kullanarak daha geniş kitlelere ölçümlenebilir şekilde ulaşabilirsiniz. İmeceStory ile her geçen gün artan kullanıcılarımıza ürünlerinizi tanıtabilir satış kanallarını yönlendirebilirsiniz. Böylece dijital ortam hedef kitlenize çok daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşırsınız. Köy köy dolaşmak yerine kullanıcılarımızın ceplerinden ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Üstelik bunu saha giderlerine göre 25 kat daha ucuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Daha Fazla

ico_count_1-2.png

40000

Kayıtlı Tarla/Bahçe

ico_count_2-2.png

6000

Hayvansal Üretim Tesisi

6.png

90000

Kullanıcı

İLETİŞİM